Kierowca C+E dystrybucja w Holandii, 1-3 stopy, stała współpraca

Stawka

1 000.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Venlo , Nijmegen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy kierowców zawodowych z prawem jazdy C+E do stałej współpracy.

Start pracy: od zaraz
Lokalizacja firmy: Nieuw-Bergen (Holandia)
Zakres tras: Holandia (codzienne zjazdy na zakwaterowanie)
Stawka: 18,35€ brutto* + dodatki za pracę w weekendy

Praca po ok. 55h tygodniowo, możliwe pracujące weekendy. Dystrybucja towarów po dużych marketach, 1-3 stopy w ciągu zmiany.

*stawka dla kierowcy z 5-letnim doświadczeniem

Zakres obowiązków:

  •  przytowanie ciężarówki do jazdy,
  •  transport towarów do marketów (1-3 stopy)
  •  rozładunek + ewentualny odbiór wózków
  •  prowadzenie dokumentacji z wykonywanej pracy.

Wymagania

  •  prawo jazdy kat. C+E, kod 95
  •  ważna karta kierowcy,
  •  doświadczenie (minimum 4-5 lat, w tym na dystrybucji po kraju min. 1-2 lata),
  •  znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym,
  •  dyspozycyjność, elastyczność, punktualność,
  •  gotowość do pracy po ok. 55 h tygodniowo, również w weekendy (2 soboty i 1 niedziela w miesiącu),
  •  mile widziany swój samochód na dojazdy do firmy.

Nasza oferta

  •  holenderska umowę o pracę,
  •  stawka godzinowa 18,35€ dla kierowcy z min. 5-letnim doświadczeniem (tygodniowo ok. 850€ + dodatki weekendowe)
  •  dodatki za pracę w weekendy,
  •  legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  •  tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  •  zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  •  holenderskie ubezpieczenie,
  •  kilometrówka za dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy swoim samochodem
  •  opieka koordynatorów,
  •  profesjonalna obsługa przed wyjazdem.