Kierowca CE (branża spożywcza) – Belgia

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Roeselare , Belgia

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialny za odbiór i dostawę pustych opakowań przemysłowych
  • Regularne sprawdzanie ładunku, zabezpieczenia ładunku i pojazdu pod kątem bezpieczeństwa
  • Odpowiedzialny za regularne czyszczenie i porządkowanie Twojego samochodu ciężarowego
  • Samodzielne obliczenie czasu odjazdu w celu uszanowania umowy z klientem i wybrania najbardziej efektywnej trasy
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa u klientów oraz pomoc przy rozładunku / załadunku lub zmianie przyczep
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących czasu jazdy i odpoczynku

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (mile widziane)
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ok. 560€ /40h.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy
  • służbowe auto jeśli posiadasz prawo jazdy