Kierowca C+E – Belgia

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Gent , Belgia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 13,50€ /h.
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150€
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków

  • Młoda i nowoczesna firma transportowa zajmująca się transportem kwiatów i roślin.
  • Każdego dnia ciężarówki wyjeżdżają do Dortmundu, Amsterdamu i Paryża.
  • Kwiaty i rośliny przewożone są na wózkach CC (wózki z kołami).
  • Jako kierowca jesteś odpowiedzialny za załadunek i rozładunek swojej ciężarówki.
  • Samochody ciężarowe są wyposażone w tylną klapę, aby odciążyć Cię fizycznie.
  • Uzupełnianie CMR
  • Pracujesz od poniedziałku do soboty.
  • Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00
  • Sobota od 7 rano do 10 rano

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku jako kierowca międzynarodowy
  • prawo jazdy CE
  •  komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego lub niderlandzkiego