Kierowca C+E - €625 - €720 netto/ tyg

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z ponad 20letni doświadczeniem w transporcie. Dzięki dużej flocie samochodów zapewnia transport towarów na arenie krajowej i międzynarodowej do znanych magazynów.

W tej firmie to ty masz wpływ na długość swojej pracy, odpowiednio dobierając trasy przejazdowe. Sam decydujesz czy wybierasz trasy kilkudniowe z noclegiem – czy wolisz codziennie wrócić do domu! Szacuje się, że kierowcy tej firmy pracują około 55h tygodniowo.

Dzień pracy:
Za każdym razem, dzień wcześniej otrzymujesz wiadomość tekstową z informacją w jakich godzinach powinieneś zjawić się u klienta aby dostarczyć towar. Zgodnie z tą informacją odpowiednio wcześnie rozpoczynasz swój dzień pracy (między 5-7 rano). Po dotarciu do głównej siedziby i filiżance kawy, czekać na Ciebie będzie już załadowana ciężarówka - możesz wyruszyć w pierwszą trasę do klienta. Ważne jest, że to właśnie ty jesteś odpowiedzialny za rozładunek towaru. Pracownicy magazynu chętnie pomagają ale miej na uwadze że jest to przede wszystkim twój obowiązek. Kolejno musisz załadować, puste już, palety z powrotem do ciężarówki. W międzyczasie przekazujesz klientowi listę dokumentów do wypełnienia - gdy wszystko jest gotowe, możesz wrócić do bazy startowej odebrać kolejny, przygotowany ładunek i rozpocząć kolejną trasę.

Wymagania:

  • Komunikatywny język angielski lub Niderlandzki (będzie atutem)
  • Prawo jazdy kat. CE (kod95)
  • Doświadczenie w obsłudze wózka EPT
  • Gotowość podjęcia długotrwałej współpracy (nie ma możliwości pracy w systemie)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, tygodniowe wynagrodzenie w wysokości €625 - €720 netto
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania w postaci jednoosobowych pokoi o wysokim standardzie
  • Transport do pracy służbowym samochodem
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia i dodatków eksterytorialnych
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy