Kierowca C + E do Francji - 4100-4500 €

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Valence , Francja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przewóz towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą (plandeka, platforma, chłodnia) na terenie Francji – przewozy regionalne i krajowe
  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • ADR
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdu na kontrakty minimum około 8 tygodni – do uzgodnienia

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 10,50 euro netto za godziny podstawowe (35 h tygodniowo), gwarantowane godziny dodatkowe ze zwiększeniem 25% i 50%
- dodatkowo wypłacane diety przy trasach krajowych na terenie Francji
- prywatne ubezpieczenie dodatkowe
- zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat i potrąceń z wynagrodzenia
- stałą opiekę koordynatora