KIEROWCA BUSA - flixbus

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Kerkrade , Maastricht , Holandia

Opis stanowiska

Czy jesteś osobą, która uwielbia siedzieć za kierownicą i czerpie energię z bezpiecznego przewożenia klientów z punktu A do punktu B? W takim razie praca kierowcy jest właśnie dla Ciebie. Dla naszego klienta w Valkenburgu poszukujemy zmotywowanych kierowców. Jako kierowca autokaru turystycznego będziesz przydzielony do jednodniowych lub kilkudniowych wycieczek. Może to być Holandia lub kraje Beneluksu. Każdego wieczoru będziesz wracać do biura, więc nie będziesz musiał spędzać nocy w innym miejscu. Jako kierowca uniwersalny możesz również zostać przydzielony do zastępczego transportu kolejowego. W zależności od życzenia, możesz jeździć na kilkudniowe trasy lub głównie na jednodniowe wycieczki.
W pracy panuje nieformalna atmosfera, a Ty możesz korzystać z corocznych szkoleń i przekwalifikowań organizowanych przez klienta.
Ponadto jeździsz luksusowymi autokarami.

Wymagania

- Posiadania prawa jazdy kategorii D i kodu 95.
- Egzamin na prawo jazdy na autokar jest częścią procesu aplikacyjnego - możesz przystąpić do niego w swoim kraju. Koszt tego testu zostanie zwrócony.
- Posiadasz ważne świadectwo zdrowia
- Możesz ubiegać się o certyfikat dobrego zachowania
- Masz dobre umiejętności komunikacyjne i jesteś przyjazny dla klientów
- Jesteś elastyczny
- Dostępne są zarówno oferty pracy w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Nasza oferta

- Elastyczny kontrakt z wynagrodzeniem 17,55 € brutto za godzinę (skala 8 ), bez 8% premii wakacyjnej oraz bez dodatku urlopowego i emerytalnego.
- Regularny harmonogram pracy - do uzgodnienia okresowo (~ wspólnie ustalamy harmonogram na każde 2-3 miesiące) - można to omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej z firmą
- Oczekujemy harmonogramu minimum 40 godzin tygodniowo (minimum ~175 godzin miesięcznie) na trasach Flixbus + okazjonalne inne lokalne/regionalne/międzynarodowe zadania autobusowe.
- Dodatki za nieregularną pracę zgodnie z CAO (nadgodziny w weekendy i noce).
- Rekompensata kosztów zakwaterowania w wysokości 200 euro (netto) miesięcznie. Zakwaterowanie może być zapewnione przez Wiertz (koszty zakwaterowania w wysokości 118 euro tygodniowo).
- Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
- Wynagrodzenie netto zależy od przepracowanych godzin + dodatków za nieregularność. W sumie oczekujemy wynagrodzenia netto w wysokości około 2300 - 2500 euro miesięcznie po odliczeniu podatków i zakwaterowania - zależy to od przepracowanych godzin i tras.
Dodatek za nieregularną pracę
- Dodatek za nieregularne godziny pracy w soboty 3,71 euro za godzinę
- Dopłata za nieregularne godziny pracy w nocy 00:00-06:00 3,71 € za godzinę
- Dodatek za nieregularne godziny pracy w niedzielę
- 5,58 € za godzinę
Dodatek za przerwę
- € 12.72
Dodatek na wydatki
- € 5.73
- Oczekujemy, że zapewnisz własny transport do podróży między domem a naszym parkingiem/biurem.