Kierowca autobusu kat. D - Wlochy Bolzano zakwaterowanie jest zapewnione

Stawka

2 400.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Włochy , Bolzano , Niemcy

Opis stanowiska

  • stale trasy okolice Bolzano (okoliczne wioski i miasteczka. spokojne trasy po wioskach do 40-50Km, piękne widoki)
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany
  • w sezonie jazda na łańcuchach

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D
  • wymagana podstawowa znajomość niemieckiego lub włoskiego lub ANGIELSKIEGO
  • karta kierowcy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 2200€  po okresie próbnym mozliwa podwyżka.
  • premie + 30 % dodatki za prace w niedziele i święta, za nadgodziny płatne 10% extra
  • 25 dni urlopu w ciagu roku
  • rozne zmiany, wczesne lub popoludniowe,
  • 6-7 tygodni pracy, zjazd na 1 tydzien do Polski
  • kwatera 180e, pokoje 1 os.
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • stabilna i długoterminowa praca na wloska umowe
  • wyjazdy do dogadania z firma z wyprzedzeniem,
  • premia urlopowa 1000 Euro plus premia światęczna 1200 Euro.