Kierowca autobusu kat. D Szwajcaria okolice Zug bezposrednia umowa

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Zug , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji miejskiej/podmiejskiej/po wioskach i miasteczkach i sprzedaz biletow
  • praca w nieregularnych godzinach, czasami tez w weekendy,
  • ranne i popoludniowe zmiany

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym min. C1 i angielskiego (prosze nie dzwonic bez niemieckiego!)
  • doświadczenie min. 1 rok lub dluzsze
  • prawo jazdy kat. D/DE, kod 95 i karta kierowcy
  • umiejetnosc jazdy w trudnych warunkach (serpentyny, tereny gorskie, waskie uliczki)
  • dwa etapy rekrutacji: I - rozmowa telefoniczna z szefostwem, II - przyjazd do Szwajcarii, probna jazda autobusem i rozmowa kwalifikacyjna

Nasza oferta

  • Stawka 6000 - 7000 CHF brutto miesiecznie
  • dodatki/diety od 200 - 400 CHF na miesiac
  • premia lojalnosciowa (po 5 latach pracy)
  • zapewnione 41 godzin pracy tygodniowo
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • nadgodziny rekompensowane sa wolnymi piatkami
  • zapewniona odziez sluzbowa
  • wszystkie dokumenty i pozwolenia na prace zalatwia pracodawca, praca bezposrednio dla szwajcarskiej firmy autobusowej, nie przez agencje!
  • stabilną i długoterminową praca na warunkach szwajcarskich
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne zapewnione przez pracodawce.