Kierowca autobusu kat. D / praca Holandia /

Stawka

12 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w firmie, która specjalizuje się publicznym transportem autobusowym.

Jako kierowca autobusu publicznego będziesz odpowiedzialny za bezpieczny przewóz pasażerów. Będziesz jeździł według przydzielonego harmonogramu na różnych trasach na terenie Holandii.

MIEJSCE PRACY: Holandia / miejscowość w zależności od trasy

STAWKA: Twoja stawka brutto na godzinę wyniesie 18-20€ ( w zależności od doświadczenia)

Wymagania

  • język angielski na poziomie minimum B1
  • prawo jazdy kat. D kod 95
  • roczne doświadczenie jako kierowca w ruchu miejskim
  • zaświadczenie o niekaralności (pomożemy wyrobić)
  • gotowość na podjęcie pracy na minimum 6 miesięcy

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie