Kierowca autobusu kat. D Niemcy Potsdam z zapewnionym zakwaterowaniem panstwowka

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Potsdam , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Potsdam, nie miescie Potsdam tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne, popoludniowe i nocne zmiany (poukladany plan pracy , zawsze 4-5 dni na zjazdy raz w miesiacu)
  • jazda autobusem solo lub przegubowym

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego lub angielskiego (lub nauka niemieckiego na miejscu)

Nasza oferta

  • 2600€ podstawy brutto + nadgodziny 30%  (15,46 € na START po okresie probnym podwyzka)
  • na umowie zapewniony nominal 170h/ miesiac
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy z internetem za 250 €
  • premie + 25%dodatki za późne zmiany, lub nocne godziny + 100% więcej za niedziele i święta
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe. niedziele i swieta 50%
  • 26 dni urlopu na początku,
  • premia swiateczna (trzynastka) i urlopowa
  • 300€ netto premia inflacyjna
  • emerytura firmowa od miasta oprocz panstwowej