Kierowca autobusu kat. D Niemcy Koblenz z zapewnionym zakwaterowaniem

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Koblenz , Koblenz , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda w komunikacji podmiejskiej (male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 km jedna
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D i kod 95 (komunikacja miejska i podmiejska, male miasteczka i wioski, spokojna jazda)
  • Karta Kierowcy
  • wymagane wlasne auto na dojazd z kwatery do bazy
  • slabe podstawy niemieckiego lub angielskiego

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: juz podczas szkolenia /wdrazania 17.20€/godz. + dodatki, w 2024 r. znaczna podwyzka
  • 3000 - 3400 € brutto ze wszystkimi dodatkami + DIETY netto za kazdy przepracowany dzien
  • DIETY 6 € netto bez podatku za zmianę powyżej ośmiu godzin
  • minimum 170 h pracy w miesiacu, nadgodziny platne 25 % extra, niedziele 35 %, dni swiateczne 100 %, nocki 25% extra platne
  • mozliwosc brania nadgodzin
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoje 1 osobowe, 290 € odciagane od wynagrodzenia na koniec miesiaca
  • 26 dni płatnych urlopów rocznie, po okresie probnym wiecej
  • Urlaubsgeld 600 €, Weihnachtsgeld 600 € (przysluguje po przepracowanym roku)
  • nadgodziny sa wyplacane w nastepnym miesiacu
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich, 6 miesieczny okres probny.