Kierowca autobusu kat. D Niemcy Dortmund Flixbus z zapewnionym zakwaterowaniem

Stawka

3 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

  • rozne trasy: Praga, Paryz, Den Haag
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D kod 95
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy lub podstawy angielskiego

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: 160€ dniowka brutto Start € + DIETY 20 € w Niemczech, poza granicami wyzsze
  • swieta rowniez extra platne . bon na tankowanie 44€
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • zakwaterowanie zapewnione, pokoj 1 osobowy za darmo przez 3-4 miesiace, potem 200 €
  • NADGODZINY extra 25% platne
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  •  mozliwosc nadgodzin. Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld
  • gdy turystyka od marca to: napiwki + sprzedaz napoji i snackow.