Kierowca autobusów w Holandii, praca z zakwaterowaniem i transportem

Stawka

3 545.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Utrecht , Tilburg , Venlo , Holandia

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy autobusów miejskich w okolicy Utrechtu.

  • Przewożenie pasażerów na wyznaczonych trasach
  • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort pasażerów
  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą dla kierowcy autobusu

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kat. D + kat. 95, znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1.
Oferujemy możliwość wyrobienia uprawnień kat. D + 95 w ramach umowy lojalnościowej.

Nasza oferta

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie firmowe oraz długoterminową współpracę. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w Holandii.

    • Wynagrodzenie między 2592,36 € – 3545,98 € / miesiąc brutto (w zależności doświadczenia)
    • Roczna umowa z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
    • Średnio 25 dni urlopu i 17 dni ATV
    • Dopłata za nieregularne zmiany (średnio 300 € miesięcznie)
    • Program emerytalny (6% własnej składki emerytalnej)
    • Dodatek na podróże służbowe