Kelner/Kelnerka

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

GRHR (nr licencji 27250)
 Do sieci hoteli zlokalizowanych w Holandii szukamy doświadczonych:

KELNERÓW/KELNERKI Praca od połowy marca/początku kwietnia

 Zobacz co mamy dla Ciebie:

  • Holenderską umowę o pracę (na okres min 6 lub 12 msc)
  • 38h pracy – zgodnie z holenderskim kodeksem pracy: możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stawkę godzinową w wysokości 11, 75 euro /h + dodatek urlopowy
  • Zakwaterowanie zapewnione
  • Firma pomaga w uzyskaniu numeru BSN oraz holenderskiego ubezpieczenia (HollandZorg)
  • Wypłata w systemie cotygodniowym
  • Mile widziane pary

Za co będziesz odpowiedzialny:
  • Witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika
  • Dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców)
  • Podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów

Nasze oczekiwania:
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka Angielskiego na poziomie min. B1
  • Gotowości do szybkiego wyjazdu (styczeń 2023)

Prześlij swoje CV (warunek konieczny: CV w języku angielskim)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.