Kelnerka/Kelner

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Francja , Anglia

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje:

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie sali do serwisu, tj.: przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów
  • nakrywanie stołów z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówieniaoraz z wykorzystaniem elementów dekoracyjnych (np. kompozycje kwiatowe
  •  udzielanie klientom informacji dotyczących potraw i sposobu ich przyrządzania; doradzanie klientom odpowiedniego asortymentu potraw i napojów w zależności od wymagań dietetycznych, przyzwyczajeń i specyfiki kuchni; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień; serwowanie potraw i napojów; obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, systemów komputerowych
  • sprzątanie ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych;inkasowanie należności, rozliczanie dziennego utargu;utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanitarno-higienicznych

Wymagania:

  • dokładność,
  • Zaangażowanie i sumienność,
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową minimum 14,00 euro,
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy,
  • Opieka formalno-prawna koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA (koszty leczenia i OC)
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.
  • wyposażony dom w pobliżu miejsca pracy.