Kelner/ka Chef de rang Szwajcaria CHF 4500 Brutto !! Zakwaterowanie i wyżywienie

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

St. Moritz , Szwajcaria

Opis stanowiska

Praca w charakterze kelnera/kelnerki Chef de Rang w hotelu

Wymagania

  • Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/ kelnerki,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego(komunikatywnie) !!!
  • Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • mila aparycja
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta

  • umowa o prace bezpośrednio od pracodawcy Austriackiego na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie CHF 4500 Brutto+ 13 wypłata
  • 5 dni w tygodniu
  • zapewnione zakwaterowanie ( Koszt CHF 350/miesiąc) oraz wyżywienie (3x dziennie CHF 540)
  • WIFI/Aneks kuchenny WC/Dusche/TV
  • mozliwosc rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • zakwaterowanie bezpośrednio Hotelu
  • Odzież pracownicza zapewniona