Kelner/ka Niemcy

Stawka

11.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Lippstadt , Niemcy

Opis stanowiska

GRHR (nr licencji 27250)

Rekrutuję dla 4* hotelu zlokalizowanego w Niemczech pracowników na stanowisko:

KELNER/KELNERKA - wyjazd od zaraz/lub od stycznia 2024

Miejsce pracy hotel 4* Zeulenroda-Triebes, Niemcy

Oferta współpracy:

Polską umowę o pracę na dłuższy okres współpracy
40h pracy w tygodniu (5 dni pracujących): poranna lub wieczorna zmiana
Stawka 11 euro netto/h
Zakwaterowanie zapewnione koszt 250 euro/msc
Pokoje max 2 osobowe

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w obsłudze klienta, preferowana praca w restauracji hotelowej
Umiejętność obsługi szwedzkiego stołu lub chęć nauki
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min A2)
Gotowość do szybkiego wyjazdu

Zainteresowany/na współpracą wyślij swoje CV:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.