Kelner Holandia

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Holandia
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferta pracy tymczasowej, GRHR (nr licencji 27250)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy działającą na rynkach europejskich. Aktualnie do Hoteli i Restauracji zlokalizowanych w Holandii- prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KELNER/KLENERKA

OD ZARAZ

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie -holenderska umowa zawierana na 6 lub 12 miesięcy
  • Średnio 38 h pracy tygodniowo - zgodnie z holenderskim kodeksem pracy
  • Zawsze zapewnione zakwaterowanie - koszt zakwaterowania zależny od miejsca - do maksymalnie 400 euro/msc., często pokoje indywidualne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 11,75 euro netto/godzinę (średnio 1900-2200 euro netto/msc.)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w wyrobieniu numeru BSN
  • Dodatek za urlop wypoczynkowy 10%
  • Umowę podpisujesz przed wyjazdem
  • Cotygodniowe wypłaty - wszystkie przepracowane godziny wypłacane na bieżąco
  • Holenderskie ubezpieczenie (HollandZorg)

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • CV w języku angielskim

Zadania:

  • Obsługa kelnerska, doradzanie dań z karty
  • Dbanie o porządek i estetykę na sali

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą - wyślij nam swoje CV w języku angielskim

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553