Kamieniarz – Ninove Belgia

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- pracujesz na stałe w warsztacie i jesteś elastyczny (możliwy wyjazd do klienta do domu);
- stykasz się z różnymi rodzajami kamienia naturalnego: kamień niebieski, granit, kompozyt, ceramika;
- polerujesz wszystkie rodzaje kamienia naturalnego zarówno mechanicznie, jak i ręcznie, aby uzyskać doskonale wykończony produkt;
- będziesz również odpowiedzialny za klejenie wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego według potrzeb klienta;

Wymagania

Profil kandydata:
- doświadczenie przy obróbce kamienia naturalnego;
- jesteś kimś, kto lubi pracować w zespole, ale potrafi też pracować samodzielnie;
- jesteś elastyczny w stosunku do współpracowników i klientów;
- zapewniasz dobrze wykończony produkt;
- dobrze mówisz po angielsku;

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.