Kamieniarz – Holandia (montaż, polerowanie blatów kuchennych)

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • montaż i wykonywanie blatów kuchennych
  • obróbka kamienia: granit, marmur, kompozyt; szlifowanie, polerowanie na sucho, na mokro, ręczne i maszynowe

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (10EURnet/h)
  • umowa z holenderskim pracodawcą
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy