KAMIENIARZ BELGIA TONGEREN

Lokalizacja

Tongeren , Belgia

Opis stanowiska

  • wykańczanie blatów kuchennych, płytek itp.
  • praca z różnymi materiałami (granit, marmur i kompozyt);
  • praca małymi maszynami ręcznymi, również frezarkami i maszynami CNC (doświadczenie w obsłudze CNC mile widziane);
  • praca z rysunkiem technicznym (szczegółowe projekty);

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kamieniarz;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyny CNC do cięcia kamienia;
  • czytanie rysunku / planu technicznego;
  • precyzja w pracy;
  • kontrola jakości w celu zapewnienia wysokich standardów;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;

Nasza oferta

  • umowa na belgijskich warunkach;
  • ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
  • wynagrodzenie € 14,00/17,00 brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;
  • premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
  • transport do pracy;
  • zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!