Instalator instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych - Drezno, Berlin

Stawka

2 000.00 - 2 300.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Aachen , Berlin , Bremen , Niemcy

Opis stanowiska

  • Montowanie instalacji sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej w budynkach zgodnie z planem i oddanie ich do użytku
  • Konserwowanie i naprawa instalacji grzewczych i sanitarnych w mieszkaniach, biurach, budynkach użyteczności publicznej i obiektach handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie jako hydraulik lub doswiadczenie zawodowe
  • Umiejętność budowania instalacji grzewczych i sanitarnych według rysunku
  • Doswiadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane
  • Znajomosc jezyka niemieckiego: A2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samochód i prawo jazdy - mile widziane

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2.000 - 2.300 eur netto
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zorganizowane i oplacone przez pracodawce zakwaterowanie
  • Interesujące i różnorodne zadania zawodowe
  • Telefoniczna pomoc polskiego koordynatora