INSPEKTOR NDT – HOLANDIA

Lokalizacja

Breda , Breda , Holandia

Opis stanowiska

Stanowisko stacjonarne w zakładzie produkującym narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie badań nieniszczących materiałów źródłowych, spoin i wyrobów gotowych z wykorzystaniem kontroli magnetyczno-proszkowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Certyfikaty MT2 (zgodny z ISO lub ASME) oraz mile widziany również UT2,
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Chęć do pojęcia dłuższej współpracy.

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17€ aż do 20 € netto/h,
  • Komfortowe zakwaterowanie w przystępnej cenie w pokojach jednoosobowych,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Stała opieka polskiego koordynatora,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu,
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata.