HYDRAULIK/ Monter Instalacji HVAC * 13 € NETTO/ h

Stawka

13.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hamburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firmy budowlane z okolic Hamburg, Norymberga, Dortmund,
poszukuje doświadczonych hydraulików, monterów instalacji HVAC
z ponadpodstawową znajomością j. niemieckiego (A2) i własnym samochodem

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów o różnym czasie trwania w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Bazując na rysunku technicznym, zajmiesz się montażem instalacji grzewczych, gazowych, klimatyzacyjnych, sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych, systemów wentylacyjnych, orurowania, wykonywaniem prób szczelności, regulowaniem instalacji, a także spawaniem na gorąco oraz wykonywaniem pozostałych prac z zakresu hydrauliki.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • Znasz ponadpodstawowo język niemiecki (A2) - minimum 1 osoba w teamie
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy - minimum 1 osoba w teamie
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie

Nasza oferta

Pracodawca zapewnia:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 13 € netto/ h
  • Umowę na warunkach niemieckich i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych (w odległości do 15 km od miejsca pracy)