HOLANDIA| Operator maszyn na produkcji

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Pracując jako operator maszyn na produkcji żywności (ser, mięso i tapas) jesteś odpowiedzialny za płynne działanie linii produkcyjnej. Do Twoich obowiązków należy odpowiednie ustawienie maszyny oraz monitorowanie jakości każdego komponentu, jaki wchodzi w skład produktu. Gdy pojawi się drobna awaria jesteś w stanie ją naprawić, by płynność produkcyjna została utrzymana.

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator maszyn na produkcji żywności,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy i auto gotowe na wyjazd,
  • Gotowość pracy na dwie zmiany (06:00-14:00 i 14:00-22:00)

Nasza oferta

  • Stawka godzinowa w wysokości od 13,62 € brutto,
  • Wynagrodzenie wypłacane co cztery tygodnie,
  • Możliwość pobierania zaliczek z wynagrodzenia co tydzień – 300 € netto przy pełnym wymiarze godzin,
  • Dodatek za pracę zmianową – 30%,
  • Gwarantowane 40h pracy w tygodniu,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Praca do podjęcia od zaraz,
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zapewnione ubranie robocze,
  • Holenderska umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,