FREZER CNC Mazak/ Mazatrol. Doświadczenie z Mazatrol mile widziane/ nie wymagane! HOLANDIA, Velsen Noord/ AMSTERDAM

Stawka

2 380.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Heemskerk , Haarlem , Holandia

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.
Dla naszego klienta w m. Velsen Noord (1951) poszukujemy doświadczonego:

FREZERA CNC

W związku z silnym rozwojem firmy, poszukują doświadczonych frezerów CNC.
Praca w okresie próbnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00.
Po tym okresie praca przechodzi w system 2-zmianowy. Praca w soboty jest również możliwa (ekstra płatna).
Praca na maszynie Mazak ze sterowaniem Mazatrol. W przypadku braku doświadczenia na Mazatrolu, firma organizuje przeszkolenie.
Firma jest międzynarodową fabryką maszyn, która specjalizuje się w produkcji i dostawach wysokiej jakości produktów seryjnych dla różnych gałęzi przemysłu, od motoryzacji i lotnictwa po koleje i infrastrukturę oraz naftowo-gazowe. Są również także specjalistami w zakresie technologii obróbki skrawaniem, drukowania metali, inżynierii i zarządzania łańcuchem dostaw.

Obowiązki:

Samodzielne ustawianie, obsługa i programowanie centrów obróbczych, na których przetwarzane są produkty wysokiej jakości
Uzbrajanie, wymiana i ustawianie narzędzi
Kontrola bieżących parametrów urządzenia
Dopasowywanie programów CNC
Ustawianie maszyn, robienie pomiarów i korekt

Wymagania

Kogo poszukujemy?

Posiadasz doświadczenie zawodowe jako frezer CNC najlepiej w środowisku produkcji mechaniki precyzyjnej/obróbki skrawaniem
Umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi
Posiadanie doświadczenie w obsłudze maszyny Mazatrol będzie dodatkowym atutem, ale nie koniecznością
Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim
Jesteś elastyczny, samodzielny i zmotywowany
Jesteś gotów do pracy w systemie zmianowym

Nasza oferta

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2170 - €2380 netto miesięcznie przy 38 godzinach
Wynagrodzenie +/- €500 - €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków (dodatek zmianowy wliczony)
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Rower służbowy (5,5km z zakwaterowania do pracy)
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Akcja: F2F
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów