Elektryk/Technik masztów telekomunikacyjnych w Danii

Lokalizacja

Herlev , Vejle , Dania

Opis stanowiska

Dla Eltel, duńskiej firmy, lidera w branży telekomunikacji mobilnej poszukujemy elektryków, monterów do wymiany oraz napraw masztów telekomunikacyjnych.
Gwarantujemy ciekawe wyzwania zawodowe, pozytywną atmosferę, przyjazny zespół i atrakcyjne wynagrodzenie.

Twoja przyszła praca w Eltel
Jako pracownik firmy posiadający profesjonalne kompetencje w zakresie energii elektrycznej, zostanie ci przydzielony obszar geograficzny, w którym maszty i elementy zasilania wymagają wymiany, modernizacji, instalacji i / lub testowania. Potrzebujesz wiedzy z zakresu informatyki i techniki. Zostaniesz przypisany do jednej z głównych siedzib firmy w Herlev lub Vejle, a następnie otrzymasz zadania i sprzęt. Elementy wymagające serwisowania znajdują się na masztach lub kominach, więc musisz czuć się komfortowo pracując na wysokości.

Wymagania

Oczekujemy, że

  • Jesteś wykształconym elektrykiem lub masz inne podobne doświadczenie
  • Masz talent techniczny i dobre umiejętności informatyczne
  • Lubisz planować i organizować swój dzień pracy
  • Masz prawo jazdy typu B
  • Posiadasz certyfikaty do pracy z elektryką, do pracy na wysokościach (mile widziane)
Jeśli nie posiadasz niezbędnych certyfikatów, możemy Ci pomóc, gdy zostaniesz przyjęty do pracy.
Masz szansę na zbudowanie przyszłych sieci komórkowych.

Nasza oferta

Eltel oferuje ci
Jako pracownik wiodącej duńskiej firmy infranetowej otrzymujesz:

  • Duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz wpływ na własną przyszłość
  • Umowę duńską, ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie
  • Wysoce wyspecjalizowanych kolegów, takich jak monterzy, kierownicy projektów i projektanci techniczni

Eltel opracowuje i dostarcza projekty, planowanie i wdrożenia sieci mobilnych, a także infrastruktur we współpracy z operatorami i dostawcami mobilnymi w całej Danii.
Ciągle otrzymują coraz więcej zadań i projektów, co wymaga nawiązania współpracy z nowymi pracownikami w dziale Mobile & Access, który jest częścią budowy przyszłych sieci komórkowych.
Twoim głównym zadaniem będzie budowanie i uaktualnianie obszarów telekomunikacji mobilnej.
Czy jesteś odpowiednią osobą do pracy?

Pamiętaj, że ogłoszenie zostanie ponownie opublikowana w różnych portalach ogłoszeniowych. Oznacza to tylko, że proces rekrutacji wciąż trwa – i, że nie zaczynamy od nowa.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.”