Elektryk/pomocnik elektryka od zaraz! - Niemcy

Lokalizacja

Aachen , Bochum , Mannheim , Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych i handlowych
  • montaż i naprawa, wlączników, przelacznikow elektrycznych, gniazd wtykowych i
oświetlenia

Wymagania

  • komunikatywna znajomosc j. niemieckiego (pozwalajaca na porozumiewanie sie w miejscu pracy)
  • 2-letnie doswiadczenie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na wyjazd

Nasza oferta

  • stala umowe o prace na niemieckich warunkach, zawarta z niemieckim pracodawca
  • pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
  • punktualne wyplaty
  • mozliwosc cotygodniowych zaliczek, wyplacanch juz w 1 tygodniu pracy
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie + mozliwosc pracy w dodatkowo wyplacanych nadgodzinach
  • wyposazenie ochronne na koszt firmy (obuwie, ubranie robocze, skrzynka z narzedziamí)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w poblizu miejsca pracy
  • indywidualnie ustalany termin przyjazdu
  • opieka polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia