ELEKTRYK (Zakład Przemysłowy) * 15.73 - 21.64 € brutto/ h

Lokalizacja

Goes , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, zakład przemysłowy z okolic Goes,
poszukuje doświadczonych elektryków przemysłowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie i konserwację instalacji elektrycznych, systemów automatyki w zakładzie przemysłowym - zgodnie ze specyfikacją klienta. Bazując na rysunku technicznym będziesz podłączać kable, oświetlenie, systemy przeciwpożarowe i bezpieczeństwa, urządzenia, alarmy, czujniki, silniki, centra sterowania silnikiem, panele kontrolne, skrzynki przyłączeniowe, przetworniki (przepływu, ciśnienia itp.), zawory sterowane silnikiem (MOV) i/lub łączeniowe puszki instalacyjne oraz montować korytka, dławiki kablowe, wykonywać próby i diagnozować, naprawiać i zgłaszać na bieżąco awarie.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako elektryk przemysłowy oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje
  • Posiadasz VCA / SCC DOK 18 (możliwość szkolenia na miejscu) i certyfikat NEN 3140
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 15.73 - 21.64 € brutto/ h (w zależności od doświadczenia)
  • Umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, koszt 100 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****