Elektryk w budownictwie – Niemcy

Opis stanowiska

 Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

  • konserwacja i renowacja instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych
  • demontaż starych i podłączanie nowych instalacji elektrycznych
  • montaż tras kablowych, gniazdek oraz oświetlenia
  • praca na podstawie planów elektrycznych
Wymagamy od Ciebie:
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenia na ww. stanowisku
  • prawa jazdy kat. B i samochodu

W zamian za świetnie wykonaną pracę dostaniesz:
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 euro brutto / godzinę
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
Dodatkowe atuty:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na wskazane konto polskie bądź niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (w przypadku braku możliwości – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • prawo do urlopu, respektowane przez Pracodawcę
  • za nasze usługi nic nie płacisz – dodatkowo przetłumaczymy dla Ciebie CV na język niemiecki na potrzeby projektu rekrutacyjnego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.