Elektryk Utrzymania Ruchu * 16 - 19 € brutto/ h + dieta 40 €/ dzień

Stawka

16.00 - 19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Halbe , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, zakład produkcyjny w okolicy Halbe
- poszukuje doświadczonych elektryków utrzymania ruchu
Wymagane aktualne CV z bieżącym numerem telefonu, dyplom oraz uprawnienia SEP.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie produkcji, montaż i uruchomianie nowych systemów oraz ich konserwacja, programowanie i optymalizacja istniejących systemów automatyki, rozwiązywanie problemów, naprawa i konserwacja.

Praca na 4 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • Znasz komunikatywnie język niemiecki (B1)
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje i uprawnienia SEP
Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 16 - 19 € brutto/ h (w zależności od języka, doświadczenia)
  • 40 € diety na wyżywienie i nocleg za każdy przepracowany dzień
  • Umowę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie (koszt tygodniowy ok. 110 € za pokój 1-osobowy) i ubezpieczenie