Elektryk przemysłowy/ Mechatronik (Bez Języka) * 16 - 18 € brutto/ h + dieta 40 €/ dzień

Stawka

19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, producent łodzi, statków i jachtów z okolic Greifswald
- poszukuje doświadczonych elektryków przemysłowych i mechatroników
Wymagane aktualne CV z bieżącym numerem telefonu, dyplom oraz uprawnienia SEP.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie instalacji elektrycznych na jachtach, statkach i łodziach, prace konserwacyjne, instalacje techniczne, usuwanie usterek i diagnostykę maszyn i urządzeń, praca na podstawie rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

Praca na 2 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje i uprawnienia SEP
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny i schematy elektryczne

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 16 (A1) - 18 (B2/B2) € brutto/ h (w zależności od języka, doświadczenia)
  • 40 € diety na wyżywienie i nocleg za każdy przepracowany dzień
  • Umowę na warunkach niemieckich oraz od 25 dni urlopowych
  • Zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2-osobowym (koszt tygodniowy ok. 110 €) i ubezpieczenie
  • Jednorazowy zwrot kosztów podróży (do 50 € - na podstawie rachunków/ biletów)