Elektryk przemysłowy mechanik przemysłowy

Lokalizacja

Niemcy

Umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym z okresem próbnym.

Termin rozpoczęcia pracy - od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wyszukiwanie i analiza usterek w maszynach i urządzeniach elektrycznych
  • naprawa maszyn i urządzeń dla przemysłu chemicznego
  • przeglądy techniczne i konserwacja maszyn
  • poprawne czytanie rysunku technicznego

Wymagamy:

  • wykształcenie  elektryczne (szkoła zawodowa lub technikum) - Elektryk, Elektromechanik
  • doświadczenie na w/w  stanowisku, mile widziane w przemyśle chemicznym
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna - umiejętność jazdy na rowerze

Oferujemy:

  • długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich
  • ponadtaryfowe wynagrodzenie
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji
  • zakwaterowanie

Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Thomas Edison Straße  5 - 7
D-52499 Baesweiler

Tel.: +49 (0) 2401 6036-0
Mob.: +49 (0)175-96-522-44
E-Mail: [email protected]
www.quip.de