ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - darmowe zakwaterowanie, niemiecka umowa o pracę

Lokalizacja

Gersthofen , Augsburg , Bobingen , Niemcy

Opis stanowiska

Skladanie - budowa szaf strowniczych zgodnie z dokumentacja techniczna, montaz instalacji w maszynach i urzadzeniach, probny rozruch

Wymagania

Doswiadczenia w montowaniu szaf sterujacych, uprawnien lub kierunkowego wyksztalcenia, znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziany wlasny samochod

Nasza oferta

Zatrudnimy ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWEGO do pracy od zaraz w ok. Augsburga na Bawarii

Wymagamy - doswiadczenie; uprawnienia lub kierunkowe wyksztalcenie, jezyk niemiecki komunikatywny, mile widziane wlasne auto.
                      Praktyka w budowaniu szaf sterowniczych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie za nominalne 15,00 €/h + 28 €/dziennie netto
  • Dodatki do godzin nadliczbowych
  • Mieszkanie GRATIS
  • Niemiecka umowa o prace
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • Urlop i premie wynikajace z umowy o prace.
  • Pomoc polskiego konsultanta