Elektryk przemysłowy B2B

Stawka

26.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
(mile widziane ekipy 2-osobowe)

Lokalizacja: Ludwigshafen, później całe Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od 06.03 (możliwość stałej współpracy)

Co mamy do zaoferowania?

  • Samozatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (JDG + A1 lub Gewerbe)
  • Stawkę godzinową na fakturze: 25,50 - 26 euro netto
  • System rotacyjny: 4 tygodnie pracy, 1 tydzień przerwy
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (koszt po stronie usługodawcy)
  • Faktury wystawiane co tydzień
  • Pracę na stałe, ciągłość zleceń
  • Rekrutację online, opiekę koordynatora

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku elektryka
  • Znajomości j. niemieckiego (1 osoba w ekipie)
  • Aktualne badania wysokościowe
  • Uprawnienia do obsługi podnośnika

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Montaż i serwis systemów zasilania ogrzewania hal przemysłowych (po przeszkoleniu w siedzibie firmy)

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.