Elektryk przemysłowy 2600€ - 2800€ netto

Stawka

2 600.00 - 2 800.00

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

  • pomoc w utrzymaniu prawidłowego działania infrastruktury elektrycznej Centrum Danych w oparciu o procedury
  • okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni
  • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń
  • regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych
  • umieszczanie i podłączanie gniazdek, przełączników, przycisków pożarowych, czujników dymu i syren
  • tworzenie i przesyłanie raportów z wykonanych prac

Wymagania

  • wykształcenie średnie elektryczne lub elketromechaniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w instalowaniu technik elektrycznych w obszarze budowlanictwa przemysłowego
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • uprawnienia elektryczne
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • znajomość obsługi komputera
  • dokładność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie o umowę o prace,  na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)
  • wynagrodzenie od 2600€ - 2800 € netto/ miesiąc!
  • gwarantowane 40 - 60 h pracy tygodniowo
  • pełne ubezpieczenie
  • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy
  • nieodpłatny transport do pracy
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)