ELEKTRYK - PROJEKTANT

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w grupie - współpraca z inżynierami i technikami odpowiedzialnymi za prace wykonanie prac końcowych
  • Samodzielne sporządzanie i opracowywanie planów i rysunków technicznych w 3D
  • Znajomość programów do projektowanie np. AutoCAD CAD System, 2D, MEP, Revit, Plancal nova

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie projektowania instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w/w dziedzinie
  • Umiejętność pracy w zespole jak i pracy samodzielnej
  • Umiejętność obsługiwania programu  AutoCAD MEP/Revit lub inne
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • długoterminowa umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • ponad taryfowe wynagrodzenie i zakwaterowanie
  • liczne szkolenia i rozwój zawodowy

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Agnieszka Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

E-Mail: [email protected]

www.quip.de