ELEKTRYK – praca Niemcy – WYSOKIE zarobki - POKOJE 1 osobowe

Stawka

1.00

Lokalizacja

Egeln , Niemcy

Opis stanowiska

  • konserwacja
  • serwis
  • montaż obwodów elektrycznych, kabli lub
  • okablowanie szaf sterowniczych lub
  • okablowanie maszyn lub
  • okablowywanie pomieszczeń

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie elektryka
  • własne auto mile widziane
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę
  • wynagrodzenie płatne ZAWSZE NA CZAS!
  • ZALICZKI
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • DODATKI socjalne
  • nadgodziny płatne z DODATKIEM (25% stawki brutto)
  • zapewnione zakwaterowanie (POKOJE 1 osobowe)
  • stały kontakt z polskojęzycznym rekruterem / koordynatorem
  • pomoc koordynatora w kontakcie z właścicielem zakwaterowania
  • pomoc koordynatora w nagłych przypadkach
  • odzież robocza po pierwszym tygodniu pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).