Elektryk / pomocnik elektryka od zaraz! Niemcy

Lokalizacja

Aachen , Bochum , Fulda , Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż, i naprawa, włączników, gniazdek i oświetlenia
  • Wykonywanie prac instalacyjnych
  • Montaż instalacji elektrycznych w objektach przemysłowych i handlowych

Wymagania

  • Doswiadczenie na w/w stanowisku
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (pozwalajaca na porozumiewanie sie w miescu pracy)
    • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

Nasza oferta

  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Wyposażenie ochronne na kosz naszej firmy
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Mozliwe nadgodziny
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Opieka polskiego koordynatora