Elektryk południe Niemiec. Od 2500€. Darmowa kwatera. Od zaraz

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko elektryk/wiele lokalizacji

ELEKTRYK BUDOWLANY - BRAK ZEIT KONTA! DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Wymagania:

  • prawa jazdy oraz auto na wyjazd
  • niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • gotowości do podjęcia pracy  w Niemczech bez względu na lokalizacje
  • doświadczenia oraz uprawnień do wykonywanego zawodu

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe, komfortowe zakwaterowanie
  • konkurencyjne stawki, chętnie podawane netto, standardowo od 14 euro netto/h dla osób spełniających wymagania
  • brak Zeitkonta , wszystkie przepracowane nadgodziny wędrują prosto na twoje konto
  • terminowość/dokładność/rzetelność ze strony firmy