Elektryk na dziale utrzymania ruchu, Niemcy

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie bieżącej pracy maszyn i systemów w obszarze produkcyjnym;
  • konserwacja maszyn;
  • rozwiązywanie i korygowanie usterek technicznych i usterek systemu;
  • prace naprawcze w sieci średniego i niskiego napięcia.

Wymagania:

Profil idealnego kandydata:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wykształcenie/szkolenie w zawodzie elektryk lub technik elektroniki przemysłowej lub wykształcenie pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w środowisku przemysłowym (szczególnie w kontekście analizy usterek i przyczyn źródłowych maszyn i systemów;
  • mile widziana podstawowa wiedza w zakresie obsługi i programowania systemów sterowania i wizualizacji Siemens;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • odpowiedzialność i ostrożność w pracy;
  • przywiązywanie dużej uwagi do bezpieczeństwa pracy;
  • prawo jazdy + samochód - mile widziane.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze stawką od 15,47 EUR br,
  • dodatek transportowy: 30 EUR br/mc,
  • premia dla kierowcy - 100 Euro miesięcznie;
  • praca w systemie 4 brygadowym,
  • wynagrodzenie wypłacane w EURO-wypłacane 10 dnia każdego miesiąca,
  • zapewnione zakwaterowanie.
  LOKALIZACJA: Niemcy - land Saksonia-Anhalt, 06766 Bitterfeld-Wolfen, ok. 50 km od Lipska (Leipzig)