Elektryk montaż linii wysokiego napięcia. 20,00 € + dieta za godzinę 7,00 € Zapewnione zakwaterowanie

Stawka

3 000.00 - 3 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Elektryk montaż linii wysokiego napięcia.

Wymagania:

  • skończone szkolenie w kierunku ślusarz/elektryk lub pokrewne (wystarczy zaświadczenie o odbyciu szkolenia z zagranicy)
  • Monterzy pracują prawie wyłącznie na zewnątrz i są przez nas wyposażeni w odpowiednią odzież roboczą
  • Na razie zatrudniamy wyłącznie 'personel naziemny', który nie pracuje na wysokościach (w dalszym ciągu chętnie poszukujemy kandydatów, którzy nie mieliby nic przeciwko)
  • Montaż linii wysokiego napięcia, podstacji zgodnie z instrukcją
  • Znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1
  • Gotowość do montażu na terenie całych Niemiec jest koniecznością
  • G25 i G41 należy wykonać w ciągu pierwszych 3 - 4 tygodni
  • Szkolenie u klienta odbywa się w styczniu
  • Wymagany samochód lub dwuosobowy zespół, z których jeden ma samochód

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 20,00 € + dieta za godzinę 7,00 €
  • Zapewnione zakwaterowanie