ELEKTRYK (m/k/n) – Saksonia-od zaraz!

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Berlin , Abenberg , Bautzen , Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaz i laczenie elektrycznych komponentow w urzadzeniach kuchennych
  • Praca ze sprzetem elektrycznym
  • Odpowiedzialnosc za kontrole urzadzen elektrycznych
  • Instalacja, konserwacja i obsluga systemow i urzadzen elektrycznych
  • Praca na jedna zmiane: 06:00 - 14:30

Wymagania

Wyksztalcenie kierunkowe o profilu elektrycznym
Doświadczenie zawodowe
Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B + wlasny samochod
Dokładność i dbałość o jakość wykonywanej pracy, narzędzia i stanowisko pracy

Nasza oferta

Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,00 – 16 eur brutto/na godzine + dodatki (urlopowy i swiateczny)
Premia po przepracowanym calym miesiacu
Telefoniczna pomoc polskiego koordynatora
Od 25 do 30 dni platnego urlopu
Mozliwa wyplata tygodniowek na zyczenie
Premie za polecenie pracownikow