ELEKTRYK / ELEKTROMONTER, stawka od 2000 do 3000 Euro netto/miesięcznie

Stawka

2 000.00 - 3 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Nasza oferta

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie od 2000 - 3000 Euro netto miesięcznie, możliwość rezygnacji z prowadzenia Zeitkonta przez okres 6 miesięcy
  • Diety ( Netto) za każdy przepracowany dzień
  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • Wypłacanie zaliczek w trybie tygodniowym
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy rezerwowane przez pracodawcę,
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • Dodatki świąteczne i urlopowe!
  • Odzież robocza