Elektryk / Elektromonter → Hannover!!

Stawka

12.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji elektrycznych np. w szkołach i biurowcach
  • wykonywanie lub przerabianie instalacji przemysłowych
  • praca po 58h w tygodniu
  • regularne zjazdy do Polski (4/1)
  • praca w Hannover (Niemcy)

Wymagania

  • niewymagana znajomość j. niemieckiego!!
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromonter
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • miel widziane prawo jazdy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję!)
  • wynagrodzenie; 12€ netto/h na start
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewniony na miejscu transport do pracy
  • regularne zjazdy do Polski
  • możliwość pobrania zaliczki gotówkowej
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec
  • stałe zatrudnienie