ELEKTRYK Budowlany lub Przemysłowy * 550 - 600 € netto/ tydzień

Lokalizacja

Eindhoven , Rotterdam , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firmy budowlane i zakłady przemysłowe z okolic Rotterdamu, Zwolle, Eindhoven,
poszukuje doświadczonych elektryków przemysłowych lub budowlanych.

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za prace konserwacyjne, testowe i naprawcze, montaż i podłączanie instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych lub w obiektach użyteczności publicznej i budynkach mieszkalnych.

Bazując na rysunku technicznym będziesz podłączać kable, urządzenia elektryczne, oświetlenie, alarmy, czujniki, skrzynki przyłączeniowe, szafy sterownicze, rozdzielcze, panele kontrolne, sterowniki i centra sterowania, wykonywać gniazda oraz montować korytka kablowe - w zależności od Twojego doświadczenia.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (minimum B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako elektryk przemysłowy lub budowlany
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), buty ochronne oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 550 - 600 € netto/ tydzień
    (możliwość negocjacji)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu do pracy