Elektryk

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

ELEKTRYK
GRH Recrutement (nr licencji 27250) poszukuje elektryków do pracy w Niemczech. W zakres twojej pracy będzie wchodzić instalacja, naprawa oraz montaż urządzeń i sieci elektrycznej zgodnie z dokumentacją techniczną.

Miejsce pracy: Niemcy

Przewidziany okres pracy: od zaraz – długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawka całkowita w wysokości 13,32 euro brutto/h + nadgodziny + dieta
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony oraz minimum 40h pracy tygodniowo
  • Nadgodziny w wysokości 125% stawki podstawowej (16,65 euro brutto/h) od 41h w tygodniu - brak Zeitkonta
  • Dieta w wysokości 3,56 euro netto/h
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym oraz okresowe zjazdy do Polski
  • Pakiet bonusów: dodatek świąteczny, premia za polecenie, płatny urlop
  • Pomoc w dopełnieniu formalności i opiekę polskiego koordynatora
Wymagamy:
  • Minimum półrocznego doświadczenia w zawodzie
  • Posiadania certyfikatu SEP minimum 1kV oraz własnego samochodu (jeden na dwie osoby)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na stronie:

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.