Elektromonter maszyn rolniczych * POKÓJ JEDNOOSOBOWY * DODATKI *

Lokalizacja

Urk , Emmeloord , Dronten , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Tollebeek poszukujemy osoby na stanowisko elektromontera maszyn rolniczych. Osoba ta będzie odpowidzialna za montowanie i i podłączanie zespołów elektrycznych do maszyn rolniczych produkowanych na zakładzie. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Praca jest w pełnym wymiarze godzin, z intencją na długi czas. Mile widziane osoby ze swoim zakwaterowaniem w obrębie miejsca pracy i własnym dojazdem.

Z UWAGI NA OKRES WAKACYJNY, ROZMOWY Z KANDYDATAMI I EWENTUALNY START PRACY MOŻLIWY BĘDZIE PO  22 SIERPNIA

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- doświadczenie na wymienionym lub podobnym stanowisku
- aktualne uprawnienia SEP, minimum E 1kV
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

- Umowa fazy A na 52 tygodnie z możliwością przedłużenia
- Umowa oparta na podstawie CAO
- Tygodniowe wypłaty
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Dojazd do pracy
- Zakwaterowanie – pokoje TYLKO jednoosobowe
- opiekę polskich koordynatorów
- dodatki - wakacyjny, urlopowy, eksterytorialny