elektromonter lub brygadzista - sieci trakcyjne - praca Niemcy

Lokalizacja

Halle , Berlin , Halle , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • montaż i naprawa elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

Czego od Ciebie odczekujemy:

  • doświadczenia jako monter/elektromonter w kolejowej, przemysłowej bądź tramwajowej sieci trakcyjnej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do pracy na terenie Niemiec,
Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem

Nasza oferta

Co możemy Ci zaproponować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – NIEMIECKIE WARUNKI,
  • zarobki w euro + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta i inne,
  • bezpłatne szkolenia techniczne i certyfikacja uprawniająca do wykonywania zawodu na terenie Niemiec,
  • bezpłatne zakwaterowanie, zjazdy średnio co 2 tygodnie do Polski,
  • zorganizowany przejazd i pobyt na terenie Niemiec,
  • odzież i narzędzia do pracy,
  • ubezpieczenie, niemiecka kasa chorobowa, Kindergeld.