Elektromonter- branża lotnicza

Lokalizacja

Bordeaux , Francja

Opis stanowiska

Poszukiwanie osoby na  stanowisko:
Elektromonter - branża lotnicza
GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Tuluza, Korsyka, Bordeaux, Francja

Oferujemy:
  • Francuska umowa o pracę tymczasową- składki oraz podatki odprowadzane we Francji
  • Zwrot kosztów za podróż w obie strony (po zakończeniu kontraktu)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez klienta
  • Dodatek zmianowy (jeśli dotyczy)
  • Dodatek żywieniowy - 20€/ dzień
  • Decyzja o ostatecznej stawce podejmowana jest przez klienta po zapoznaniu się z kwalifikacjami kandydata
  • Wynagrodzenie w EURO wypłacane co miesiąc
  • Deklarowany czas pracy: min. 37h/ tygodniowo
  • Samochód służbowy + karta paliwowa zapewnione przez klienta
  • Odzież robocza oraz ŚOI zapewnione przez klienta
  • Zdalny system rekrutacji

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Realizacja, konserwacja, obsługa systemów lub urządzeń elektrycznych na pokładzie samolotów
  • Montaż i demontaż elementów elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Przeprowadzanie testów i zgłaszanie zauważonych usterek
  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w zawodzie elektryk lub elektromechanik
  • Znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego min. pojęcia techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Na dalszym etapie rekrutacji będzie wymagane zaświadczenie o niekaralności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.